LA DAUMÉ - ANTI-AGING VITAMÍNY PRO ŽENY - PRO KRÁSU A ZDRAVÍ - 30 SÁČKŮ

DOPLŇKY STRAVY NEJEN S ŽIVÝM KOLAGENEM|LA DAUMÉ - LUXUSNÍ ČESKÁ KOSMETIKA

Cena:890.00CZK
Hodnocení:5.00, Hlasů:1

Hledáte doplněk stravy proti stárnutí pleti? Pomůže vám La Daumé nápoj v prášku s vitamíny a přírodními výtažky. Působí pozitivně na organismus i pleť a může zmírnit projevy stárnutí. Obsahuje zejména látky tělu vlastní, jejichž hladina s věkem klesá: kolagen a kyselina hyaluronová. Dále antioxidanty (vitamín C) a soubor probiotik a prebiotik pro zdravý mikrobiom.

La daumé – Anti-aging complex drink – Kompletní vitamíny pro ženy

Potravinový doplněk La daumé - Anti-aging complex drink přispívá k udržení pružné a svěží pleti. Podporuje hydrataci pokožky a má pozitivní vliv na pohybový aparát. Dochucený je sladidlem (steviol glykosidy) a přírodním pomerančovým aroma.

Mohou ho užívat ženy i muži jako prevenci stárnutí a efektivní péči o tělo v každém věku. Výrobek lze užívat dlouhodobě, ale nedoporučuje se užívání nepřetržité. Tj., ideálně využívat jedno balení na měsíc, poté přerušit na dobu asi 1 měsíce a poté pokračovat. Roční dávka by tak zahrnovala 6 balení výrobku.

Pokožka s věkem ztrácí schopnost regenerace a přirozené produkce kolagenu, což vede ke ztrátě pevnosti a tvorbě vrásek. Kyselina hyaluronová, která v těle s věkem také klesá, vyplňuje mezibuněčný prostor kožních buněk a udržuje jejich pevnost a pružnost. Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, zubů, kůže a cév. Má pozitivní vliv na obranyschopnost organismu a činnost nervové soustavy. Chrání buňky před oxidativním stresem a pomáhá bojovat s únavou. Doplněk stravy La daumé - Anti-aging complex drink vám může pomoci proces stárnutí zpomalit.

Obsahuje navíc i patentované formy probiotik, prebiotik, mangan, měď a další.

La Daumé – Anti-aging complex collagen drink – nejlepší vitamíny pro pleť

La Daumé Anti-aging complex drink obsahuje mimo jiné i látky, které podporují přirozený kožní mikrobiom. Jen doplňky stravy ovšem nestačí. Péče by měla zahrnovat i kvalitní kosmetické přípravky.