DUDU OSUN - originální černé africké mýdlo 150g

PÉČE O TĚLO » 100 % PŘÍRODNÍ MÝDLO|Novinky

Cena:129.00CZK
Hodnocení:3.67, Hlasů:3

Mýdlo Dudu-Osun je skvělé pro pravidelnou péči o všechny typy pleti, především o tu problematickou. Obsažené bambucké máslo a zmýdelněné rostlinné oleje vytvoří krémovou pěnu, která si spolehlivě poradí s líčidly i dalšími nečistotami, aniž by pleť vysušily. Naopak, mýdlo má lehké zklidňující a protizánětlivé účinky. Prášek z afrického santalu dodává antiseptické a hojivé účinky, které ocení především mastná a problematická pokožka. Výhodou mýdla také je, že jej můžete použít jak pro odlíčení a vyčištění obličeje, tak pro pravidelnou péči o pokožku celého těla.

Africké mýdlo Dudu-Osun vyrobené v Nigérii je zcela biologicky odbouratelné.

Použití:

Přírodní africké mýdlo Dudu-osun je vhodné k mytí obličeje, je také perfektní jako odličovač. Nejlepších výsledků dosáhnete aplikací mýdla houbou nebo žínkou. Měly by být skladovány v uzavřené nádobě nebo prolamované misce na mýdlo. Mýdlo by nemělo být ponecháno ve vodě nebo mokré přímo na vaně nebo umyvadle. Přítomnost přírodního glycerinu může způsobit kondenzaci.

Složení:

Čistý med, bambucké máslo, Osun (dřevo), palmojádrový olej, kakaový popel, popel z palmových bobů, aloe vera, limetková šťáva, voda, vůně.

Výrobce: Tropical Naturals