Ghassoul - CHORFA - mýdlový kámen z Maroka, Marocký jíl 500 g

GHASSOUL / RHASSOUL / MAROCKÝ JÍL|

Cena:189.00CZK
Hodnocení:4.25, Hlasů:4

Marocký jíl těžený na severovýchodě Maroka. Jedná se o absolutně čistý jíl bez příměsí ve špičkové kvalitě. Originální balení. Baleno v papírovém sáčku, tedy bez plastu. Tento jíl má certifikaci CTFA a ECOCERT.

Ghassoul - lávová zemina pocházející z Maroka, mycí jíl, který se používá jako mýdlo nebo šampon, pleťová maska nebo kondicioner.

Při spojení s vodou vytvoří příjemnou gelovou pastu, která do sebe nasaje nečistotu a přebytečný maz jako savý papír, tím pokožku (nebo vlas) nikdy neodmastí a  nevysuší. Je výborný na všechny typy pleti - mastnou, suchou i citlivou a také vhodný prostředek při péči o vlasy, které při pravidelném používání zregeneruje.

 

Ghassoul lze využít též jako pleťovou masku, pokožku zjemní, zregeneruje  a vyčistí do hloubky (výborný pro aknózní pleť a zanesené póry), utvořte hustou kašičku, naneste na kůži a nechte 5 - 15 minut účinkovat. Pozitivní viditelné výsledky jsou patrné již po 1. aplikaci!

Ghassoul lze použít i jako kondicionér nebo masku na vlasy, hustou kašičku naneste na vlasy, nechte účinkovat 15 minut až celou noc, poté důkladně opláchněte. Do pasty lze navíc přidat olivový nebo kokosový olej a další přísady (med, banán, citron...).

Obsah: 500 g