Galvanická žehlička na zpevnění a zeštíhlení těla - NuSkin ageLOC Galvanic Spa

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA / GELY / KOSMETIKA - NUSKIN

Cena:12490.00CZK
Hodnocení:5.00, Hlasů:1

Žehlička na tělo od Nu Skin vyhlazuje a omlazuje.

Sada obsahuje žehličku na tělo a 2 produkty.

Galvanic Body Spa využívá účinků pulsujícího galvanického proudu v kombinaci s exkluzivní technologií ageLOC, která cílí na základní zdroje stárnutí.

Na rozdíl od AgeLOC Galvanic Spa ( omlazující galvanické žehličky vrásek ), který je primárně pro obličej, vlasy a dekolt, ageLOC Galvanic Body Spa byl navržen pro použití na těle. V kombinaci s ageLOC Body Shaping gelem redukuje celulitidu, vyhlazuje a omlazuje pokožku celého těla.

Při pravidelném používání budete vypadat štíhlejší, hebčí, pevnější a mladší.

Účinky: 

    • zpevňuje povislé paže, břicho, hýždě a stehna
    • vyhlazuje celulitidu
    • omlazuje pokožku
    • stimuluje, hydratuje a osvěžuje pokožku  

Použití:
Pro dosažení optimálních výsledků používejte ageLOC Galvanic Body Spa spolu s ageLOC Body Shaping Gelem 1 - 3x týdně na stehnech, pažích, hýždích a v dolní části břicha.  Při aplikaci na přístroj netlačte, galvanické proudy vykonají všechnu práci za vás.

Zdravotní upozornění:
Přístroj ageLOC Galvanic Body Spa je určen k použití pouze na zdravou pokožku. Nepoužívejte na otevřené rány, zanícenou pokožku, trpíte-li alergií na kovy nebo pokud máte problematickou nebo přecitlivělou pleť. Před použitím se poraďte se svým lékařem, pokud jste v těhotná, používáte kardiostimulátor nebo podobný přístroj, trpíte epilepsií, máte kovové implantáty nebo v případě nemoci.

Běžná cena 13819 Kč, u nás jen 12249 Kč! Ušetříte 1570,-Kč