XXL LASHES STAGE - sérum pro podporu růstu řas 3,5 ml

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS A TRSY ŘAS » DOPLŇKY

Cena:850.00CZK
Hodnocení:3.35, Hlasů:60

Sérum na podporu růstu řas, které usnadňuje produkci kmenových buněk, zvyšuje tak schopnost syntézy keratinu a tím urychluje růst řas a posiluje je. Sérum působí přímo ve vlasové folikulu, kde prodlužuje anagenní (růstovou) fázi řasy. Díky tomu dojde k posílení růstu řas a zvýšení jejich počtu.

Sérum urychluje přechod z telogenní fáze (fáze dokončení růstového cyklu a vypadnutí řasy) na anagenní, kde opět dochází k růstu nových řas. Řasové folikuly tedy dokáží rychleji vytvářet nové řasy.

APLIKACE:

Dokonale odlíčíme řasy a oční okolí. Aplikátorem naneseme sérum ke kořínkům spodních i horních řas nebo na obočí. Nanášejte denně, ideálně na noc. Pro maximální účinek je nezbytné nanášet sérum denně. Při sporadickém používání se efekt snižuje. Pro zachování efektu dlouhých řas pokračujte v aplikaci.

VÝSLEDEK:

Obsažené aktivní složky byly podrobeny důkladnému testování a z výsledků vyplývá, že požadované výsledky jsou patrné po 3 – 4 týdnech a maximálního výsledku je dosaženo po 5 – 6 týdnech denního používání. Výsledky se mohou lišit dle metabolismu. 

Obsah: 3,5 ml

Vyrobeno: ve Španělsku 

Běžná cena 790 kč, u nás jen 690 kč!