Henna přírodní barva na vlasy i tělo - KAŠTANOVÁ 90 g

PÉČE O VLASY » BARVY PŘÍRODNÍ

Cena:119.00CZK
Hodnocení:3.81, Hlasů:37

Henné natur - chatain je směs henny (Lawsonia Inermis) a Indigofera Tinctoria (indigo - modřil barvířský) a Pericarpium Juglandis (oplodí ořešáku královského).

Používá se zejména na barvení vlasů. Vzhledem k obsaženým složkám lze tuto práškovou směs použít i k dekorování kůže (na kůži zanechá hnědý odstín) - tuto možnost však doporučujeme pouze osobám, které mají s hennováním již zkušenosti. Důležité je dodržovat návod k přípravě, viz. popis zde.

Jedná se o čistě přírodní produkt a kromě žádaného hnědého (tmavého) odstínu vlasy zregeneruje, dodá jim sílu, lesk a hebkost.

Do prášku nalijte  vodu o teplotě cca 50°C - 60°C (nižší teplota neumožní dostatečné uvolnění pigmentů, čím vyšší teplota, tím lepší barvicí schopnosti, příliš vysoká teplota zase pigmenty ničí) - a utvořte kašičku. Důkladně rozmíchejte, aby směs neobsahovala hrudky.

Tu naneste na umyté vlasy, zabalte do igelitové fólie a ještě překryjte ručníkem.  Nechte působit alespoň 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě odstínu. Poté opláchněte vodou.